Menu

Seznamovací kurz paraglidingu


Detaily události

Tato událost probíhá od 13 Červen 2020 do 22 Srpen 2020. Další výskyt je 22.8.2020 9:00


Seznamovací kurz vám nabízí možnost vyzkoušet si paragliding. Probíhá v okolí Ostravy nebo v podhůří Beskyd. Na začátku vám instruktor vysvětlí základy ovládání padákového kluzáku. S nácvikem létání začnete na úpatí cvičné louky s celkovým převýšením okolo 50m. Postupně, s přibývající šikovností, postupujete výše po louce a na závěr provádíte asi půlminutové lety.

Registrace na kurz/Course booking

Datum/Date Cena/Price Počet/Quantity
Rezervace student 1 200,00Kč Sold out
Rezervace ostatní 1 800,00Kč Sold out

Pokud jste uvedli "Student - ANO" pak vyplňte jméno školy. / If you selected "Student - YES" please fill the school name.

Dle hmotnosti zvolíme nejvhodnější velikost vašeho padáku. / By the weight we will choose the right glider size for you.

Rodné čílslo je jedinečným idetifikátorem účastníka kuru. / Birth number or date of birth is unique identifier of the participant.

Podle výšky zvolíme správnou velikost sedačky. / By the height we will choose the best size of the harness.

Studentskou cenu mohou využít pouze studenti denního studia na škole v České republice do 26 let (včetně) nebo mládež do 23 let (včetně). / The student prize can only be used by full-time students at a school in the Czech Republic under 26 (inclusive) or under the age of 21 (inclusive).

Typ ubytování v PG HNÍZDU. / Accomodation type at the PG HNÍZDO.

Pokud jste držiteli dárkového pokazu na záklaní kurz, tak jeho číslo uveďte. / If you have voucher for basic course please fill the number.

Souhlasím s tím, aby mé osobní údaje byly zpracovány v souladu s ustanovením § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění zpracovány, uchovány a poskytnuty třetím osobám, za účelem organizací akcí Studentským klubem paraglidingu a jejich vyúčtováním. I agree that my personal data will be processed in accordance with the provisions of Section 5 (2) of Act No. 101/2000 Coll. as amended, processed, stored and provided to third parties for the purpose of organizing events by the Studentský klub paraglidingu and their billing.

Select currecny
CZK Česká koruna
EUR Euro