Menu
Změna termínu PGA Czech Open 2020

Změna termínu PGA Czech Open 2020

Na základě aktuální situace jsme, po dohodě s organizátory PGA EC a Sportovní komisí Svazu paraglidingu LAA ČR, zrušili registraci soutěže jako součást Evropského poháru. Bohužel aktuální situace neumožňuje volné cestování a tak by se soutěže nemohli zúčastnit všichni soutěžící, kteří o to mají zájem a tím by zařazení sotěže do Evropského poháru nedalo všem rovnou šanci bojovat o vítězství. Věříme, že v příštím roce již bude vše v pořádku a rádi účastníky Evropského poháru v Beskydech opět přivítáme.

Protože v našem okrese jsou povolené akce do 100 účastníků a tento počet může být kdykoliv změněn, budeme při případném omezení počtu soutěžících posutopvat dle data zaplacení startovného. V případě zrušení soutěže např. z důvodu počasí nebo koronavirové situace bude celé startovné vráceno.

Soutěž zůstává registrována jako FAI 2 soutěž a součást Ligy v přesnosti přistání. Soutž je zkrácena a bude se konat pouze v sobotu a neděli 15. – 16.8.2020. Kompletní propozice a přihlášku naleznete zde.

Select currecny
CZK Česká koruna
EUR Euro