Menu
Seznamovací kurz paraglidingu 2021

Seznamovací kurz paraglidingu 2021


Detaily události

Tato událost probíhá od 20 Březen 2021 do 23 Říjen 2021. Další výskyt je 20.3.2021 9:00

  • Místo: HNÍZDO
  • Kategorie:
  • Nadcházející události:

Seznamovací kurz vám nabízí možnost vyzkoušet si paragliding. Probíhá v okolí Ostravy nebo v podhůří Beskyd. Na začátku vám instruktor vysvětlí základy ovládání padákového kluzáku. S nácvikem létání začnete na úpatí cvičné louky s celkovým převýšením okolo 50m. Postupně, s přibývající šikovností, postupujete výše po louce a na závěr provádíte asi půlminutové lety.

Kurz je koncipován jako 1+1 denní (tj. náplň kurzu lze zvládnout během jednoho dne, ale v případě nepřízně počasí může být využit i druhý den kurzu) a probíhá většinou „dálkovým“ způsobem, tj. scházíme se obvykle v 8 hodin ráno (u termínů v červnu, červenci a srpnu v 9 hodin) v našem centru PG HNÍZDO v Čeladné a odtud vyrážíme na cvičné svahy. Mezi naše oblíbené terény pro seznamovací kurzy patří Děhylov a Odry. Protože na svahu budeme celý den a většina z nich je dále od civilizace, je vhodné se vybavit dostatečnou svačinou a pitím. Kurz není módní přehlídka, proto si oblečte věci, které můžete uválet, zašpinit … Na nohy je dobré obout boty, nejlépe s pevným kotníkem. Oblečení ani obuv by vás neměla omezovat v pohybu. Návrat je v podvečer a často se jde letový den někam „rozebrat“.

V případě, že kurz bude pokračovat i v neděli, je možné pro přespání využít kapacitu našeho centra PG HNÍZDO.

Kolik to stojí?

Studenti: 1 200 Kč (cena od 1.1.2021 … 1 500 Kč)

Ostatní: 1 800 Kč (cena od 1.1.2021 … 2 100 Kč)

Pozn: Studentskou cenu mohou využít pouze studenti denního studia na škole v České republice do 26 let (včetně) nebo mládež do 21 let (včetně).

V ceně kurzu je zahrnuto

  • Zapůjčení kompletní výbavy pro paragliding (padákový kluzák, sedačka se záložním padákem, přilba, radiostanice, pojištění odpovědnosti za škody způsobené třetím osobám)
  • Vedení zkušenými instruktory
  • Doprava na letové terény dle kapacity klubové dodávky

Dárkový poukaz

Pokud byste rádi věnovali seznamovací kurz jako dárek, můžete si zakoupit dárkový poukaz. Obdarovaný si pak může vybrat z termínů a pouze se přihlásí.

 

Registrace na kurz/Course booking

Datum/Date Cena/Price Počet/Quantity
Rezervace student 1 200,00Kč Sold out
Rezervace ostatní 1 800,00Kč Sold out

Rodné čílslo je jedinečným idetifikátorem účastníka kuru. / Birth number or date of birth is unique identifier of the participant.

Dle hmotnosti zvolíme nejvhodnější velikost vašeho padáku. / By the weight we will choose the right glider size for you.

Podle výšky zvolíme správnou velikost sedačky. / By the height we will choose the best size of the harness.

Studentskou cenu mohou využít pouze studenti denního studia na škole v České republice do 26 let (včetně) nebo mládež do 23 let (včetně). / The student prize can only be used by full-time students at a school in the Czech Republic under 26 (inclusive) or under the age of 21 (inclusive).

Pokud jste uvedli "Student - ANO" pak vyplňte jméno školy. / If you selected "Student - YES" please fill the school name.

Typ ubytování v PG HNÍZDU. / Accomodation type at the PG HNÍZDO.

Pokud jste držiteli dárkového pokazu na záklaní kurz, tak jeho číslo uveďte. / If you have voucher for basic course please fill the number.

Dámské trička jsou označeny WS/WM/WL. / Women t-shirt sizes are marked as WS/WM/WL.

Souhlasím s tím, aby mé osobní údaje byly zpracovány v souladu s ustanovením § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění zpracovány, uchovány a poskytnuty třetím osobám, za účelem organizací akcí Studentským klubem paraglidingu a jejich vyúčtováním. I agree that my personal data will be processed in accordance with the provisions of Section 5 (2) of Act No. 101/2000 Coll. as amended, processed, stored and provided to third parties for the purpose of organizing events by the Studentský klub paraglidingu and their billing.

Select currecny
CZK Česká koruna
EUR Euro