Menu
Poukaz – nejlepší vánoční dárek

Poukaz – nejlepší vánoční dárek

Kurzy paraglidingu

Poukaz na kurzy paraglidingu je správný dárek pro ty, kteří se chtějí dostat do vzduchu vlastním přičiněním, samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora. Seznamovací kurz (dvoudenní) je taková zkouška jak si se vzduchem rozumíte, základní kurz (osmidenní) je určen pro ty, kteří chtějí získat pilotní průkaz.

Tandemové lety

Pokud si nejste jisti, zda je létání to pravé pro obdarovaného, máte možnost mu dát vyzkoušet pocit létání na tandemovém padákovém kluzáku jako pasažér zkušeného pilota. Žádné hlučné motory, jen volný prostor kolem Vás a úžasný výhled z ptačí perspektivy na krajinu Beskyd můžete zažít tím nejjednodužším způsobem. Tandemové lety provádíme na letových terénech Ondřejník Skalka, Javorový, Javorník a průměrně trvá mezi 7 a 15 minutami u základního letu a 15 – 30 minut u termického tandemového letu. Délka letu je ovlivněna zejména meteorologickými podmínkami a zvoleným letovým terénem.

Motorové tandemové lety

Poukaz na seznamovací let s instruktorem na motorovém padáku. Darováním poukazu nabídnete obdarovanému nevšední zážitek v podobě možnosti vyzkoušet si let na motorvé trojkolce pilotované instruktorem a reprezentantem v motorvém paraglidingu Lukášem Koláčkem. Seznamovací let trvá 45 minut a většinou se odehrává v podvečer. Klasická trasa je z letiště ve Frýdlantu nad Ostravicí na Lysou horu a další místa.

Uplatnění poukazů

Poukazy na kurzy lze vyuužít tak, že vyberete termín kurzu z kaledáře akcí a při přihlášení zadáte kód poukazu. Po ověření poukazu vám přihlášku potvrdíme.

Poukazy na tandemové lety se registrují ve formuláři na webu a piloti při plánování letů kontaktují (telefonicky, sms, email) zaregistrované pasažéry a domlouvají se na konkrétním termínu.

Platnost poukazů

Poukazy mají platnost 1,5 roku. Poukazy lze individuálně prodloužit o jeden rok za cenu odpovídající 30% ceny poukazu. Vzhledem k aktuální koronavirové situaci byla platnost všech poukazů, které končily v roce 2020 prodloužena bezplatně o jeden rok. Pokud bude v roce 2021 podobná situace, poukazy rovněž bezplatně prodloužíme.