Menu
Zdokonalovací výlet do neznáma?

Zdokonalovací výlet do neznáma?


Detaily události

Tato událost probíhá od 23 Září 2020 do 21 Říjen 2020. Další výskyt je 23.9.2020 18:00

  • Kategorie:
  • Nadcházející události:

Dokončili jste základní kurz a chtěli byste si znovu dobře zalétat? Tento výlet je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat ve zdokonalování dovedností v prostředí větších hor. Terény jsme určili jen obecně, uvidíme, kde nás počasí a situace s kovid 19 zavane. Předpokládané terény pro Slovinsko jsou Lijak nebo Itálie (Meduno, Bassano)

Cena výletu:

5400,-Kč/os. pro členy klubu a absolventy 2020

5900,-Kč/os. pro všechny ostatní.

V případě vlastní dopravy se cena sníží o 1000 Kč. Vzhledem k flexibilitě výletu může být cena výletu upravena vzhledem k možné změně místa.

Cena zahrnuje:

  • Dopravu na místo a zpět + poplatky s ní spjaté.
  • Vývozy na starty
  • Informace o terénech, jejich zvláštnostech a místní meteorologii.
  • Dohled instruktoru paraglidingu Richarda Bojdy

Cena nezahrnuje:

  • Stravu (každý účastník si veze vlastní, možno nákupu v hypermarketu, grilovačka, pizzerie, atd.)
  • Pojištění, každý lítá sám za sebe. (Nutno sjednat na paragliding!! Cestovní + pojištění škody vůči třetí osobě, vyřídíme za 250Kč)
  • Někdy se vybírají na místě poplatky za létání cca 5euro/den
  • Kemp (cca 10euro/den)

Registrace na výlet/Tripr booking

Datum/Date Cena/Price Počet/Quantity
Rezervace místa 4 000,00Kč Sold out

Rodné čílslo je jedinečným idetifikátorem účastníka kuru. / Birth number or date of birth is unique identifier of the participant.

Pro účastníky můžeme vyřídit cestovní pojištění i pojištění odpovědnosti, které se vztahuje na paragliding. Cena pojištění je na dotaz. / For participants, we can arrange travel insurance and liability insurance, which covers paragliding. The price of insurance is on request.

Pro omezené množství účastníků můžeme zapůjčit padákové kluzáky. V tomto případě uveďte vaši hmotnost a výšku. / For a limited number of participants, we can rent paragliders. In this case, fill your weight and height.

Podle výšky zvolíme správnou velikost sedačky. / By the height we will choose the best size of the harness.

Dle hmotnosti zvolíme nejvhodnější velikost vašeho padáku. / By the weight we will choose the right glider size for you.

Snížená cena platí pro členy klubu nebo absolventy letošních kurzů / The reduced price applies to club members or graduates of this year's courses

Souhlasím s tím, aby mé osobní údaje byly zpracovány v souladu s ustanovením § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění zpracovány, uchovány a poskytnuty třetím osobám, za účelem organizací akcí Studentským klubem paraglidingu a jejich vyúčtováním. I agree that my personal data will be processed in accordance with the provisions of Section 5 (2) of Act No. 101/2000 Coll. as amended, processed, stored and provided to third parties for the purpose of organizing events by the Studentský klub paraglidingu and their billing.

Select currecny
CZK Česká koruna
EUR Euro