Menu
Záložní padáky – Sky Paragliders

Záložní padáky – Sky Paragliders

Záložní padáky Sky Paragliders jsou výsledkem dlouholetého vývoje a zkušeností s parašutismem, kterou přinesli zakladatelé firmy. Aktuální nabídka zahrnuje záložní padáky všech typů a velikostí, včetně řiditelného, takže vyhoví všem uživatelům.

Akce Starý za nový

Je tradiční akcí na podporu výměny starých záložních padáků za nové. Akce se vztahuje na zakoupení hranatých záložních padáků Quatro, nového Sky System 3 a ultralehkých záložních padáků Sky Lite.

Podmínky akce:

  • Objednejte záložní padák Quatro, Sky System 3 nebo Sky Lite a při potvrzení objednávky zadejte slevový kód „STARYZANOVY“. Od účtované částky se odečte 1500Kč.
  • Zašlete (na adresu PGHNÍZDO, Čeladná 264, 73912 Čeladná) nebo předejte nám Váš starý záložní padák, nebo zdokumentujte likvidaci starého záložního padáku (video výrobního štítku a přestřižení nosných šňůr)
  • Starý záložní padák nemusí být vyroben Sky Paragliders

Technologická špička – obdélníkové záložní padáky Quarto a Quatro light

Záložní padáky obdélníkového tvaru přinášejí do nabídky nejvyšší možnou stabilitu, nízké opadání a nízkou hmotnost to vše za rozumnou cenu.

Hmotnost nadevše – ultralehké záložní padáky Sky Lite

Ultralehké záložní padáky jsou určeny pro každého, kdo hledá úsporu hmotnosti bez kompromisů. Ve velikosti L váží pouze 1.2kg. Další cílovou skupinou jsou tandemoví piloti, protože úspora 0.7kg jen na záložním padáku není zanedbatelná. Daní za nízkou hmotnost je vyšší cena.


Standard v novém balení – standardní záložní padáky Sky System 3

Nová generace standardních, cenově dostupných záložních padáků v novém inovativním kontejneru.

Tandemový záložní padák

Tandemový záložní padák je z řady Sky Lite. Kombinuje klasickou konstrukci s velmi nízkou hmotností. Nyní navíc za velmi příznivou cenu!

Produktové řady

     řada zaměřena na piloty pro které je váha vybavení vším

     řada zaměřena na rekreační piloty

     řada zaměřena na sportovní piloty