Menu
Kontakt

Kontakt

Základní kontaktní údaje

Adresa: ČAATS, z. s. Klub technických sportů – Studentský klub paraglidingu, p.s.

Čeladná 264

739 12 Čeladná

Česká republika

IČ: 62348426

Email: kamil@pghnizdo.cz

Telefon: +420 608 811 699

Jak se k nám dostanete

Beskydy se rozkládají na pomezí České republiky, Slovenska a Polska, jak říká místní zpěvák Jarek Nohavica v Česko-Slovensko-Polském Bermudském trojúhelníku. Beskydy a Čeladná jsou tedy dobře dostupné všemi druhy dopravy. Naše centrum – PG Hnízdo se nachází na pomezí Čeladné a Kunčic pod Ondřejníkem.

Mapa

Autem

Nejsnáze se k nám dostanete autem:

  • Od západu po dálnici D1 přes Prahu, Brno, Olomouc a dále pak po D46 do Frýdku Místku a pak po silnici 56 ve směru Frýdlant nad Ostravicí a Čeladnou.
  • Od východu přes Slovensko po trase Žilina, Čadca, Jablunkov, Český Těšín, Frýdek Místek a pak po silnici 56 ve směru Frýdlant nad Ostravicí a Čeladnou.
  • Od severu přes Polsko po dálnici A1 po trase Katowice, Bohumín, Ostrava dále pak po D56 do Frýdku Místku a pak po silnici 56 ve směru Frýdlant nad Ostravicí a Čeladnou nebo po rychlostní komunikaci S2 a S52 po trase Krakow, Bialsko Biala,  Český Těšín, Frýdek Místek a pak po silnici 56 ve směru Frýdlant nad Ostravicí a Čeladnou.
  • Od jihu přes Vídeň, Brno, Olomouc a dále pak po D46 do Frýdku Místku a pak po silnici 56 ve směru Frýdlant nad Ostravicí a Čeladnou nebo přes Bratislavu po dálnic D1 do Bytče, zde odbočte na silnici 10 ve směru Makov a Olomouc a dále pak na silnici 56 ve směru Frýdek Místek. Ve Frýdlantu nad Ostravicí odbočte na Čeladnou.

Letadlem

Pro spojení lze využít následující letiště:

Všechna letiště nabízejí půjčovnu aut nebo je možné do Beskyd dojet vlakem.

Vlakem

Klíčovým bodem pro dopravu ze všech směrů je Ostrava. Do Ostravy jezdí vlaky ze všech okolních významných měst a následně je možné vlakem Českých drah dojet do Kunčic pod Ondřejníkem. Vyhledávač spojení najdete zde.