Menu
Sedačky – Sky Paragliders

Sedačky – Sky Paragliders

Sedačky byly jedny z prvních produktů, spolu se záložními padáky, které byly zákazníkům nabídnuty pod značkou Sky Paragliders. Dnes jsou v nabídce sedačky pro všechny typy pilotů, od horolezců až po XC závodní piloty. Hlavními přednostmi sedaček je vysoký komfort a bezpečnost, nízká hmotnost a rozumná cena.

Základ (nejen) pro vaše první lety – sedačka Gii

Sedačky Gii 4 jsou určeny pro první lety i pro rekreační létání po kurzu. Jedná se o klasickou lehkou sedačku s pěnovým chráničem. Nyní ve třech barevných kombinacích. Pro piloty, kteří chtějí sedačku s předním kontejnerem, nabízíme Gii 3 front.

Sedačka nebo batoh – reversibilní sedačka Reverse 5

Reversibilní sedačka je krokem k snížení hmotnosti celého padákového kompletu. Komfortní posez, bezpečný chránič typu airbag a prostorný batoh v jednom, navíc v elegantním balení. Hmotnost ve velikosti L jen 3.15kg.

Ultralehká XC sedačka – Skylighter 4

Skylighter 4 je nová generace sedaček vhodná na cross-country, hike&fly a dlouhé přelety. Vylepšili jsme model lehké sedačky tak, aby si piloti užili lety nad krajinou ještě více a déle. Vyšli jsme vstříc jejich potřebám a přáním – a navrhli jsme Skylighter 4.

Sedačka s vahou bez kompromisů Crux

Sedačky pro vyznavače sletů z hor i pro ty, kteří pro extrémní hmotnost obětují i bezpečí chrániče. Crux váží jen 1.27kg a je možné ho dovybavit do úrovně plnohodnotné sedačky přídavným airbagem a kontejenrem pro záložní padák.

Komfort a nízká hmotnost pro tandemy – sedačky Twin 2 a Pax evo

I tandemoví piloti chtějí vybavení s nízkou váhou, vysokou pasivní bezpečnostní a velkým komfortem pro pilota a pasažára.
   

Produktové řady

     řada zaměřena na piloty pro které je váha vybavení vším

     řada zaměřena na rekreační piloty

     řada zaměřena na sportovní piloty