Menu
Sedačky – Sky Paragliders

Sedačky – Sky Paragliders

Sedačky byly jedny z prvních produktů, spolu se záložními padáky, které byly zákazníkům nabídnuty pod značkou Sky Paragliders. Dnes jsou v nabídce sedačky pro všechny typy pilotů, od horolezců až po XC závodní piloty. Hlavními přednostmi sedaček je vysoký komfort a bezpečnost, nízká hmotnost a rozumná cena.

Základ (nejen) pro vaše první lety – sedačka Gii

Sedačky Gii 4 jsou určeny pro první lety i pro rekreační létání po kurzu. Jedná se o klasickou lehkou sedačku s pěnovým chráničem. Nyní ve třech barevných kombinacích. Pro piloty, kteří chtějí sedačku s předním kontejnerem, nabízíme Gii 3 front.

Sedačka nebo batoh – reversibilní sedačka Reverse 5

Reversibilní sedačka je krokem k snížení hmotnosti celého padákového kompletu. Komfortní posez, bezpečný chránič typu airbag a prostorný batoh v jednom, navíc v elegantním balení. Hmotnost ve velikosti L jen 3.15kg.

Ultralehká XC sedačka – Skylighter 4

Skylighter 4 je nová generace sedaček vhodná na cross-country, hike&fly a dlouhé přelety. Vylepšili jsme model lehké sedačky tak, aby si piloti užili lety nad krajinou ještě více a déle. Vyšli jsme vstříc jejich potřebám a přáním – a navrhli jsme Skylighter 4.

Komfort s kokonem i bez něj – sedačka Transformer

Víme, že pohodlí a bezpečnost je pro naše létání rozhodující. Občas je třeba cvičit groundhadling, sami občas jdeme jenom na večerní sletík a jakmile nastane sezóna, hledáme výbavu na pohodlné XC lety. A k tomu patří ta správná sedačka. Moderní, široce využitelná, bezpečná a pohodlná, prostě taková, jako je Transformer.

Komfort a nízká hmotnost pro tandemy – sedačky Twin a Pax

I tandemoví piloti chtějí vybavení s nízkou váhou, vysokou pasivní bezpečnostní a velkým komfortem pro pilota a pasažára.
   

Sedačky s vahou bez kompromisů – Skylight tourist 2 a Crux

Sedačky pro vyznavače sletů z hor i pro ty, kteří pro extrémní hmotnost obětují i bezpečí chrániče. Skylight tourist 2 ve velikosti L váží pouze 1.47kg a Crux jen 1.27kg.

Výprodej starších modelů

V doprodeji lze za zajímavé ceny získat starší modely sedaček. U těchto sedaček nemůžeme garantovat dostupnost všech velikostí i barevných variant.

Produktové řady

     řada zaměřena na piloty pro které je váha vybavení vším

     řada zaměřena na rekreační piloty

     řada zaměřena na sportovní piloty

Select currecny
CZK Česká koruna
EUR Euro