Menu
Seznamovací kurz paraglidingu

Seznamovací kurz paraglidingu


Detaily události

Tato událost probíhá od 11 Květen 2024 do 24 Srpen 2024. Další výskyt je 6.7.2024 9:00

  • Místo: HNÍZDO
  • Kategorie:
  • Nadcházející události:

Seznamovací kurz vám nabízí možnost vyzkoušet si paragliding. Probíhá v okolí Ostravy nebo v podhůří Beskyd. Na začátku vám instruktor vysvětlí základy ovládání padákového kluzáku. S nácvikem létání začnete na úpatí cvičné louky s celkovým převýšením okolo 50m. Postupně, s přibývající šikovností, postupujete výše po louce a na závěr provádíte asi půlminutové lety.

Kurz je koncipován jako 1+1 denní (tj. náplň kurzu lze zvládnout během jednoho dne, ale v případě nepřízně počasí může být využit i druhý den kurzu) a probíhá většinou „dálkovým“ způsobem, tj. scházíme se obvykle v 8 hodin ráno (u termínů v červnu, červenci a srpnu v 9 hodin) v našem centru PG HNÍZDO v Čeladné a odtud vyrážíme na cvičné svahy. Mezi naše oblíbené terény pro seznamovací kurzy patří Děhylov a Odry. Protože na svahu budeme celý den a většina z nich je dále od civilizace, je vhodné se vybavit dostatečnou svačinou a pitím. Kurz není módní přehlídka, proto si oblečte věci, které můžete uválet, zašpinit … Na nohy je dobré obout boty, nejlépe s pevným kotníkem. Oblečení ani obuv by vás neměla omezovat v pohybu. Návrat je v podvečer a často se jde letový den někam „rozebrat“.

V případě, že kurz bude pokračovat i v neděli, je možné pro přespání využít kapacitu našeho centra PG HNÍZDO.

Kolik to stojí?

Studenti: 1 900 Kč

Ostatní: 2 500 Kč

Pozn: Studentskou cenu mohou využít pouze studenti denního studia na škole v České republice do 26 let (včetně) nebo mládež do 21 let (včetně).

V ceně kurzu je zahrnuto

  • Zapůjčení kompletní výbavy pro paragliding (padákový kluzák, sedačka se záložním padákem, přilba, radiostanice, pojištění odpovědnosti za škody způsobené třetím osobám)
  • Vedení zkušenými instruktory
  • Doprava na letové terény dle kapacity klubové dodávky

Dárkový poukaz

Pokud byste rádi věnovali seznamovací kurz jako dárek, můžete si zakoupit dárkový poukaz. Obdarovaný si pak může vybrat z termínů a pouze se přihlásí.

 

Registrace na kurz/Course booking

Date Ticket Price Quantity
Rezervace student 1 900,00Kč Sold out
Rezervace ostatní 2 500,00Kč Sold out

Pokud jste uvedli "Student - ANO" pak vyplňte jméno školy. / If you selected "Student - YES" please fill the school name.

Dle hmotnosti zvolíme nejvhodnější velikost vašeho padáku. / By the weight we will choose the right glider size for you.

Rodné čílslo je jedinečným idetifikátorem účastníka kuru. / Birth number or date of birth is unique identifier of the participant.

Podle výšky zvolíme správnou velikost sedačky. / By the height we will choose the best size of the harness.

Studentskou cenu mohou využít pouze studenti denního studia na škole v České republice do 26 let (včetně) nebo mládež do 23 let (včetně). / The student prize can only be used by full-time students at a school in the Czech Republic under 26 (inclusive) or under the age of 21 (inclusive).

Typ ubytování v PG HNÍZDU. / Accomodation type at the PG HNÍZDO.

Pokud jste držiteli dárkového pokazu na záklaní kurz, tak jeho číslo uveďte. / If you have voucher for basic course please fill the number.

Souhlasím s tím, aby mé osobní údaje byly zpracovány v souladu s ustanovením § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění zpracovány, uchovány a poskytnuty třetím osobám, za účelem organizací akcí Studentským klubem paraglidingu a jejich vyúčtováním. I agree that my personal data will be processed in accordance with the provisions of Section 5 (2) of Act No. 101/2000 Coll. as amended, processed, stored and provided to third parties for the purpose of organizing events by the Studentský klub paraglidingu and their billing.