Menu

Padákové kluzáky Sky Paragliders

Padákové kluzáky Sky Paragliders jsou výsledkem práce mezinárodního vývojového týmu a zlatých českých ručiček. Široká škála padáků vám nabídne ten pravý ať jste začátečník po kurzu nebo sportovní pilot. Nelze zapomenout ani na padáky pro motorové létání a freestyle akrobacii.

Padáky pro začátečníky a rekreační piloty [EN – A]

Všechny padáky v této kategorii umožňují bezpečné létání s vysokou pasivní bezpečností. Pokud vybíráte z této kategorie, pak jednoznačně doporučujeme Ayu, která je neuvěřitelnou kombinací výborných letových vlastností a vysoké bezpečnosti.

Bezpečnost i výkon pro rekreační piloty [EN – B]

V této kategorii nabízíme dva padáky, které se velmi liší svým zaměřením. Nový Kudos 2 je fantastická volba pro běžné piloty, kteří si chtějí užít skvělé letové vlastnosti v bezpečném balení.

Appllo 2 je druhou generací oblíbeného high-end EN-B kluzáku, který nabízí vysoký výkon pro XC lety, který ale zvládne i běžný pilot. Apollo 2 se nabízí i v odlehčené variantě light (3.75kg ve velikosti L, úspora 0.7kg oproti standardnímu Apollu 2), která spolu se sedačkou Skylighter 4 tvoří ideální pár milovníky Hike&Fly.

Výkonné padákové kluzáky [EN – C, D]

Pro piloty ktým nestačí Apollo 2 a chtěli by na XC soutěžích dosahovat lepších výkonů nabízíme Exos 2 (EN – C) a novou „dvojlajnu“ Merlin (EN – C), která je prvním výsledkem akvizice firmy DRIFT. Oba padáky nabízí vysoký výkon ve svých kategoriích. K padákům doporučujeme sedačku Skylighter 4.

Tandemové padáky

V naší nabídce jsou tři typy tandemových padáků, které se velmi liší svým zaměřením.

Bi 4 2 je cenově dostupný tandemový padák, který ale svou nízkou cenu nevykoupil použitím podřadných materiálů nebo technických řešení.

Metis 4 je standard mezi tandemovými padáky, nejlepší volba nejen pro tandemové profesionály…

Apollo Bi je výkonostní high end tandemový padák (EN – C), pro piloty, kteří chtějí sváým pasažérům ukázat ne jen kopec z výšky, ale rovnou celá pohoří.

K tandemům se skvěle hodí sedačky Twin a Pax a záložní padáky Sky Spare Bi nebo Sky Lite Bi.

Padáky pro motorové létání

Pro začínající a rekreační piloty nabízíme Cimu PWR. Snadné starty a klidný let jsou její doménou.

Doprodej za snížené ceny

Starší modely doprodáváme za nižší ceny. V této nabídce nemusí být dostupné všechny velikosti nebo barevné kombinace. Kontaktujte nás a my vám poskytneme informace o dostupnosti.

Produktové řady

Padáky jsou nabízeny v několika řadách, které se liší svými vlastnostmi a zároveň vás navedou ke správnému padáku.

     řada zaměřena na rekreační piloty

     řada zaměřena na sportovní piloty

     řada zaměřena na piloty pro které je váha vybavení vším