Menu

Padákové kluzáky Sky Paragliders

Padákové kluzáky Sky Paragliders jsou výsledkem práce mezinárodního vývojového týmu a zlatých českých ručiček. Široká škála padáků vám nabídne ten pravý ať jste začátečník po kurzu nebo sportovní pilot. Nelze zapomenout ani na padáky pro motorové létání a freestyle akrobacii.

Padáky pro začátečníky a rekreační piloty [EN – A]

Všechny padáky v této kategorii umožňují bezpečné létání s vysokou pasivní bezpečností. Pokud vybíráte z této kategorie, pak jednoznačně doporučujeme Ayu, která je neuvěřitelnou kombinací výborných letových vlastností a vysoké bezpečnosti.

Bezpečnost i výkon pro rekreační piloty [EN – B]

V této kategorii nabízíme dva padáky, které se velmi liší svým zaměřením. Kudos je fantastická volba pro běžné piloty, kteří si chtějí užít skvělé letové vlastnosti v bezpečném balení.

Appllo 2 je druhou generací oblíbeného high-end EN-B kluzáku, který nabízí vysoký výkon pro XC lety, který ale zvládne i běžný pilot. Apollo 2 se nabízí i v odlehčené variantě light (3.75kg ve velikosti L, úspora 0.7kg oproti standardnímu Apollu 2), která spolu se sedačkou Skylighter 4 tvoří ideální pár milovníky Hike&Fly.

Tandemové padáky

V naší nabídce jsou tři typy tandemových padáků, které se velmi liší svým zaměřením.

Bi 4 2 je cenově dostupný tandemový padák, který ale svou nízkou cenu nevykoupil použitím podřadných materiálů nebo technických řešení.

Metis 4 je standard mezi tandemovými padáky, nejlepší volba nejen pro tandemové profesionály…

Apollo Bi je výkonostní high end tandemový padák (EN – C), pro piloty, kteří chtějí sváým pasažérům ukázat ne jen kopec z výšky, ale rovnou celá pohoří.

K tandemům se skvěle hodí sedačky Twin a Pax a záložní padáky Sky Spare Bi nebo Sky Lite Bi.

Výkonné padákové kluzáky [EN – C, D]

Pro piloty ktým nestačí Apollo 2 a chtěli by na XC soutěžích dosahovat lepších výkonů nabízíme Exos (EN – C) a Aeon (EN – D). Oba padáky nabízí vysoký výkon ve svých kategoriích. K padákům doporučujeme sedačky Transformer nebo Skylighter 4.

Padáky pro motorové létání

Pro začínající a rekreační piloty nabízíme Cimu PWR. Snadné starty a klidný let jsou její doménou.

Doprodej za snížené ceny

Starší modely doprodáváme za nižší ceny. V této nabídce nemusí být dostupné všechny velikosti nebo barevné kombinace. Kontaktujte nás a my vám poskytneme informace o dostupnosti.

Produktové řady

Padáky jsou nabízeny v několika řadách, které se liší svými vlastnostmi a zároveň vás navedou ke správnému padáku.

     řada zaměřena na rekreační piloty

     řada zaměřena na sportovní piloty

     řada zaměřena na piloty pro které je váha vybavení vším

Select currecny
CZK Česká koruna
EUR Euro