Menu
Základní kurz paraglidingu 2021

Základní kurz paraglidingu 2021


Detaily události

Tato událost probíhá od 24 Duben 2021 do 20 Srpen 2021. Další výskyt je 24.4.2021 9:00

  • Místo: HNÍZDO
  • Kategorie:
  • Nadcházející události:

Základní kurz paraglidingu vám nabízí možnost stát se pilotem padákového kluzáku. Je to osmidenní intenzivní výcvik, během kterého můžete získat nezbytné teoretické znalosti (meteorologie, aerodynamika, letecké předpisy, …) a praktické dovednosti potřebné pro samostatné létání. S nácvikem se začíná na cvičné louce, poté se létá z velkého kopce s převýšením cca 400m. Po úspěšném absolvování kurzu obdrží účastník osobní list, na základě kterého si můžete zažádat o vystavení pilotního průkazu kategorie Pilot u Letecké amatérské asociace ČR.

Kurzy probíhají v krásném prostředí Beskyd. Základnou kurzu je naše PG Hnízdo v Čeladné. Výcvik bude probíhat nejprve na menších svazích z nichž jeden leží v těsné blízkosti chaty. Pro lety z velkého kopce budou využívány hlavně Ondřejník Skalka, Javorový, Velký Javorník a Straník.

Výcvik provádějí zkušení instruktoři, kteří vás během výcviku budou navádět pomocí vysílačky.

Pokud se chcete podívat, jak takový kurz probíhá, podívejte se na video zde…

Před přihlášením si přečtěte kompletní instrukce zde.

Upozornění: Po odeslání přihlášky potvrďte Platbu převodem/Offline payment. Úspěšné odeslání je potvrzeno emailem. V případě problémů nás prosím kontaktujte.

Registrace na kurz/Course booking

Datum/Date Cena/Price Počet/Quantity
Rezervace/Booking 2 000,00Kč Sold out

Rodné čílslo je jedinečným idetifikátorem účastníka kuru. / Birth number or date of birth is unique identifier of the participant.

Dle hmotnosti zvolíme nejvhodnější velikost vašeho padáku. / By the weight we will choose the right glider size for you.

Podle výšky zvolíme správnou velikost sedačky. / By the height we will choose the best size of the harness.

Studentskou cenu mohou využít pouze studenti denního studia na škole v České republice do 26 let (včetně) nebo mládež do 23 let (včetně). / The student prize can only be used by full-time students at a school in the Czech Republic under 26 (inclusive) or under the age of 21 (inclusive).

Pokud jste uvedli "Student - ANO" pak vyplňte jméno školy. / If you selected "Student - YES" please fill the school name.

Typ ubytování v PG HNÍZDU. / Accomodation type at the PG HNÍZDO.

Pokud jste držiteli dárkového pokazu na záklaní kurz, tak jeho číslo uveďte. / If you have voucher for basic course please fill the number.

Dámské trička jsou označeny WS/WM/WL. / Women t-shirt sizes are marked as WS/WM/WL.

Souhlasím s tím, aby mé osobní údaje byly zpracovány v souladu s ustanovením § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění zpracovány, uchovány a poskytnuty třetím osobám, za účelem organizací akcí Studentským klubem paraglidingu a jejich vyúčtováním. I agree that my personal data will be processed in accordance with the provisions of Section 5 (2) of Act No. 101/2000 Coll. as amended, processed, stored and provided to third parties for the purpose of organizing events by the Studentský klub paraglidingu and their billing.

Select currecny
CZK Česká koruna
EUR Euro