Menu

Zdokonalovací výlet – Itálie – Slovinsko podzim 2021


Detaily události

  • Datum:
  • Kategorie:

Dokončili jste základní kurz a chtěli byste si znovu dobře zalétat? Tento výlet je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat ve zdokonalování dovedností v prostředí větších hor. Terény jsme určili jen obecně, uvidíme, kde nás počasí a situace s kovid 19 zavane. Předpokládané terény pro Itálii (Meduno, Bassano) nebo Slovinsko (Lijak, Kobala, Karavanky)

Cena výletu:

5500,-Kč/os. pro členy klubu a absolventy 2020/21

6500,-Kč/os. pro všechny ostatní.

V případě vlastní dopravy se cena sníží o 1000 Kč. Vzhledem k flexibilitě výletu může být cena výletu upravena vzhledem k možné změně místa.

Cena zahrnuje:

  • Dopravu na místo a zpět + poplatky s ní spjaté.
  • Vývozy na starty
  • Informace o terénech, jejich zvláštnostech a místní meteorologii.
  • Dohled instruktorů paraglidingu Richarda Bojdy a Kamila Konečného

Cena nezahrnuje:

  • Stravu (každý účastník si veze vlastní, možno nákupu v hypermarketu, grilovačka, pizzerie, atd.)
  • Pojištění, každý lítá sám za sebe. (Nutno sjednat na paragliding!! Cestovní + pojištění škody vůči třetí osobě, vyřídíme za 250Kč)
  • Někdy se vybírají na místě poplatky za létání cca 5euro/den
  • Kemp (cca 10euro/den)

Registrace na výlet/Tripr booking

Ticket Price Quantity
Ostatní 6 500,00Kč Sold out
Člen klubu/Absolvent 2020/21 (bez dopravy) 4 500,00Kč Sold out
Ostatní (bez dopravy) 5 500,00Kč Sold out

Rodné čílslo je jedinečným idetifikátorem účastníka kuru. / Birth number or date of birth is unique identifier of the participant.

Pro účastníky můžeme vyřídit cestovní pojištění i pojištění odpovědnosti, které se vztahuje na paragliding. Cena pojištění je na dotaz. / For participants, we can arrange travel insurance and liability insurance, which covers paragliding. The price of insurance is on request.

Pro omezené množství účastníků můžeme zapůjčit padákové kluzáky. V tomto případě uveďte vaši hmotnost a výšku. / For a limited number of participants, we can rent paragliders. In this case, fill your weight and height.

Podle výšky zvolíme správnou velikost sedačky. / By the height we will choose the best size of the harness.

Dle hmotnosti zvolíme nejvhodnější velikost vašeho padáku. / By the weight we will choose the right glider size for you.

Snížená cena platí pro členy klubu nebo absolventy letošních kurzů / The reduced price applies to club members or graduates of this year's courses

Souhlasím s tím, aby mé osobní údaje byly zpracovány v souladu s ustanovením § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění zpracovány, uchovány a poskytnuty třetím osobám, za účelem organizací akcí Studentským klubem paraglidingu a jejich vyúčtováním. I agree that my personal data will be processed in accordance with the provisions of Section 5 (2) of Act No. 101/2000 Coll. as amended, processed, stored and provided to third parties for the purpose of organizing events by the Studentský klub paraglidingu and their billing.