Menu
Kurz očima Huw Humphreys – Flying the Nest

Kurz očima Huw Humphreys – Flying the Nest

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Chtěl jsem létat léta, ale nikdy jsem se mi to nezdařilo. Zarezervoval jsem na poslední chvíli výlet do České republiky, o týden později jsme už cestovali přes celou zemi, abychom našli PG Hnízdo až na samém konci.

Mám rád dobrodružné sporty, kitesurfing, snowboarding, jízdu na horském kole … učení se kitesurfu byla výzva, být tažen drakem nad vodou…

Na druhou stranu paragliding je jednoduchý, jedno křídlo křídlo, dvě hlavní řídící šňůry – pár kroků jako pro děti … během několika málo dní jsme stál na vrcholu Beskydského kopce, a čelak na poky k letu dolů … když ho dostanete, nelze udělat nic jiného než se rozběhnout a dát celou svou víru do kluzáku a doufat, že se nafoukne správně!

Startovní plochy v Beskydech jsou skryté, jak to jen jde. Hory jsou pokryté kobercem lesů, což znamená velmi malý prostor pro chybu … když uvidíte, že někteří z místních pilotů se snaží vzlétnout, musíte v sobě najít sílu to udělat také!

Začátek kurzu byl skutečný křest ohněm, každodenní jsme byli naloženi do dodávky, naši dva instruktoři měli správný charakter a paraglidingová škola měla opravdovou rodinnou atmosféru. Teoretická výuka sestávalo z toho, že se Richard probojovával skrze české snímky s „broken“ angličtinou, zatímco Kamilova malá dcera běhala kolem zadní části místnosti a mávala před projektem deštníkem! Večery se trávili při grilování masa nebo v místní hospodě, kde hlavní jídlo stálo asi 4 libry. Dny byly dlouhé někdy až od šesti hodin ráno až do pozdního večera, ale miloval jsem tu zkušenost…

Tady je pár klipů z kurzu …

Flying the Nest od Huw Humphreys na Vimeu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Select currecny